Live Video

Arben Delaj & Elvira Fjerza - Dy Tela Çiftelia


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/04/2015

2015-04-04T17:46:40

Më Shumë Nga

Elvira FjerzaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dy Tela Çiftelia" kënduar nga Arben Delaj & Elvira Fjerza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arben Delaj & Elvira Fjerza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arben Delaj:

Më Shumë...