Official Video

Arben Delaj & Dionis Delia - Kënga Jonë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/11/2017

2017-11-24T16:04:28

Më Shumë Nga

Dionis DeliaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kënga Jonë" kënduar nga Arben Delaj & Dionis Delia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arben Delaj & Dionis Delia i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arben Delaj:

Më Shumë...