TEKSTESHQIP

Arbenita Gashi
E Jotja Jam
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Jotja Jam" kënduar nga Arbenita Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 9 Shtator 2023, Arbenita Gashi publikon videoklipin "E Jotja Jam". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Butrint Rashiti.