Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Arbër Skënderaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 43 Vjeç
BIOGRAFIA: Arbër Skënderaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Arbër Skënderaj është vëllai i Alban Skenderaj dhe jeton prej shumë vitesh në Itali. Dhe ai si Albani, që në fëmijëri ka patur pasion muzikën edhe pse prej vitesh ka një tjetër profesion. E kanë nisur bashkë rrugëtimin drejt muzikës, por rrethanat jo të lehta bën Arbëri të mos vazhdonte, edhe pse Albani dhe familja e kanë lutur për vite me radhë. Më datë 22 Nëntor 2018, Arbër Skënderaj publikon videoklipin "Brilla". Më në fund ai vendos të rea...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Alban Skënderaj

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Naser Rafuna

Edmond Cano

Dorian Matlija

Ujku I Cerrikut

Erlind Zeraliu

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Ralien

Albo 06

Lil Erdi

Tags: Arbër Skënderaj, Arber Skenderaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet