A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ardian Bujupi & Capital T - Andiamo


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  234

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/07/2017

2017-07-28T14:59:26

See Also

Capital T

Participating in

Zhurma Show 2017


[Ardian:]
I, I, I want your love
Se dashnin time garant e ke
A e din sa jam tu e ndje
Per ty sa here jam deh
Andiamo o i oo oo o
Andiamo o o o, a andiamo o o o yeah, yeah

[Capital T:]
Bang, bang, bang,
Ti mu gjujte si me tank, tank, tank
Hajde sille ti bon, bon, bon
E di qe ti don, don, don
Po du me kcy me ty ça ça ça ça
I know you go swalla la la la
Hajde ti te une ma ma ma ma
You're my pretty girl ala la la la la
Po du me t'pa tu e shake, shake, shake, shake, shake
Po du me ardh e me t'prek, prek, prek, prek, prek
Po du me t'nxon edhe kurr ma mos me t'lon
Per qata jam ardh edhe jam tu t'thon

[Ardian:]
I want your love
Se dashnin time garant e ke
A e din sa jam tu e ndje
Per ty sa here jam deh
Andiamo o io o o
Andiamo o o o, a andiamo o o o yeah, yeah

Bye, bye, bye
Kush ka than s'jena bashk ka rrejt
Ti e din se te du, du krejt
As me satelit sun na gjejn
Andiamooooo
E di qe dooooo
E di qe duaaaa
You're my pretty girl ala la la la
E kan von krejt tani, tani
Se e ka nxon ky lali, lali
E kan von krejt tani, tani
Se e ka nxon ky lali, lali
I want your love
Se dashnin time garant e ke
A e din sa jam tu e ndje
Per ty sa here jam deh
Andiamo o io o o
Andiamo o o o, a andiamo o o o yeah, yeah

[Capital T:]
Ey, ey, ey e di jom nxon me koncerte
Amo kto nuk jan probleme
Vec jan tu mbledh cash (kesh) per neve
Qe kur t'vi na me ik bashk prej kejtve
E di qe ti don me kcy ça ça ça
E di qe don me swalla la la
Hajde ti te une ma ma ma ma
O ma po du me t'pa tu e shake,shake,shake,shake,shake
Po du me ardh e me t'prek, prek, prek, prek, prek
Po du me t'nxon edhe kurr mo mos me t'lon
Per qata jam ardh edhe jam tu t'than

[Ardian:]
I want your love
Se dashnin time garant e ke
A e din sa jam tu e ndje
Per ty sa here jam deh
Andiamo o io o o
Andiamo o o o, a andiamo o o o yeah, yeah
Andiamo o io o o
Andiamo o o o, a andiamo o o o yeah, yeah


Lyrics submited by dona   imbebee-Cards (4)

2018-05-26 14:24:02
I want your love
Se dashnin time garant e ke
A e din sa jam tu e ndje
Per ty sa here jam deh
2017-12-18 20:03:45
I, I, I want your love
2017-11-12 12:33:40
Bye, bye, bye
Kush ka than s'jena bashk ka rrejt
Ti e din se te du, du krejt
As me satelit sun na gjejn
U krijua nga Odi 2017-11-04 19:19:18
Se duash in time garant
E ke

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019