A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ardian Bujupi & Elvana Gjata - Meine Liebe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  44

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/08/2019

2019-08-01T23:59:01

Më Shumë Nga

Elvana Gjata

Këngë e albumit:

"Rahat"


Ardian..
Ich weiß du denkst an mich die ganze Nacht
Ja du liegst wach
Aber kannst mich nicht sehen
Du checkst meine Storys ab
Wo bin ich grad
Ich werd nie Teil deines Lebens.
S'kam besu un deri dje
Ca me bo lale lale, lale lale
A thu a bojn t'jeret si ne
Ca me bo lale lale,lale lale

Elvana
Uuhh meine Liebe
Per ne dy asnjo nuk e din eee
Nuk e din jo asnjo
Uhh meine Liebe
Ky eshte nje gabim ti e dije
Oh ti e dije

Ardian
Uhh meine Liebe
Per ne t'dy asnjo nuk e din eee
Jo nuk e din ee
Ooo meine liebe
E Nese per ne krejt e dine
Cka po ta nin ee

Elvana
Po m'thojn osht shum marre shum marre
Nese per ne do e dine
Nuk ka per dashnin marre
Nuk ka marre
E nuk ma nin nese e dine
Un me ty su nala
E un per ty su nala,nala
E un me ty su nala
E un per ty su nala, nala

Ardian
S'kam besu un deri dje
Ca me bo lale lale, lale lale
A thu a bojn tjetert si ne
Ca me bo lale lale, lale lale

Ref
Uuhh meine Liebe
Per ne dy asnjo nuk e din eee
Nuk e din jo asnjo
Uhh meine Liebe
Ky eshte nje gabim ti e dije
Oh ti e dije
Uhh meine Liebe
Per ne t'dy asnjo nuk e din eee
Jo nuk e din ee
Ooo meine liebe
Nese per ne krejt e dine
Cka po ta nin ee
Uhh meine liebe
Uhh meine liebe

E un me ty su nala
E un per ty su nala nala
e un me ty su nala
e un per ty su nala nala
Ref2x
Uuhh meine Liebe
Per ne dy asnjo nuk e din eee
Nuk e din jo asnjo
Uhh meine Liebe
Ky eshte nje gabim ti e dije
Oh ti e dije
Uhh meine Liebe
Per ne t'dy asnjo nuk e din eee
Jo nuk e din ee
Ooo meine liebe
Nese per ne krejt e dine
Cka po ta nin ee
Uhh meine liebe
Uhh meine liebe
Uhh meine liebe


Ky tekst u dërgua nga JonidaKartolina (1)

U krijua nga Lovah 2019-08-07 09:46:53
Nuk ka për dashni marre
Nuk ka marre
E nuk ma nin, nëse e din
Unë me ty s'u nala

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019