Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Bujupi & Finem - Adrenalina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  17

[REF. Ardian Bujupi:]
Ti krejt i pate
Akoma nuk mjafton
Ti femen nate je tu lyp shum atencion
Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey

Narcotic (Ey, yeah, yeah)
Dein Anblick macht mich süchtig, yeah (Chka-bam-bam-bam)
Was du willst (Ey, ey)
Nimmst du dir ohne Rücksicht, yeah
Über siebenhundert PS
Geben Fullspeed – Carrera-Bahn
Sie hat ein Pokerface
Zina hat mir Kopf verdreht, oh ja

Ti je, po kalon (po kalon)
Qa po kerkon? (qa po kerkon)
Krejt ti ofroj
prap s'te mjaftojn lyp atencion

[REF.:]
Ti krejt i pate
Akoma nuk mjafton
Ti femen nate je tu lyp shum atencion
Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey

[Finem & Ardian Bujupi:]
Bossa
Si n'filma Cosa Nostra
Krejt shqipet mafioza
Ndron moti ndron dhe loja
Ki me pa ti lale (Brrt)
Ki me pa ti lale (Pow, pow)
Cdo dit po bojna pare (Pa-pare)
Cdo dit po bojna rra-pa-pa-pap
Ku ku moj nane
Kena dal, kena pi, kena vap
Po ti ku je o femer nate (Ey, yeah, yeah)
As shampanja, as diamant
Ty nuk t mjaftojn se krejt i pate

Ngjyra ndryshon, kameleon
Kur po kalon ti, po kalon ti, po kalon

[REF. Ardian Bujupi:]
Ti krejt i pate
Akoma nuk mjafton
Ti femen nate je tu lyp shum atencion
Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Ti krejt i pate
Akoma nuk mjafton
Ti femen nate je tu lyp shum atencion
Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey


Ky tekst u dërgua nga O.X Slayerpro13Ardian Bujupi & Finem
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/07/2021
Video Produksioni: Entermedia
Prod. By Mb & Unleaded
Mixed By Unleaded
Master By Hp MasteringArdian Bujupi & Finem - Adrenalina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adrenalina".
3. Video është e këngës "Adrenalina", por nuk këndohet nga Ardian Bujupi & Finem.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ardian Bujupi:


Komente 0