TEKSTESHQIP

Ardian Bujupi & Finem
Adrenalina
Lyrics

[REF. Ardian Bujupi:]
Ti krejt i pate
Akoma nuk mjafton
Ti femen nate je tu lyp shum atencion
Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey

Narcotic (Ey, yeah, yeah)
Dein Anblick macht mich süchtig, yeah (Chka-bam-bam-bam)
Was du willst (Ey, ey)
Nimmst du dir ohne Rücksicht, yeah
Über siebenhundert PS
Geben Fullspeed – Carrera-Bahn
Sie hat ein Pokerface
Zina hat mir Kopf verdreht, oh ja

Ti je, po kalon (po kalon)
Qa po kerkon? (qa po kerkon)
Krejt ti ofroj
prap s'te mjaftojn lyp atencion

[REF.:]
Ti krejt i pate
Akoma nuk mjafton
Ti femen nate je tu lyp shum atencion
Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey

[Finem & Ardian Bujupi:]
Bossa
Si n'filma Cosa Nostra
Krejt shqipet mafioza
Ndron moti ndron dhe loja
Ki me pa ti lale (Brrt)
Ki me pa ti lale (Pow, pow)
Cdo dit po bojna pare (Pa-pare)
Cdo dit po bojna rra-pa-pa-pap
Ku ku moj nane
Kena dal, kena pi, kena vap
Po ti ku je o femer nate (Ey, yeah, yeah)
As shampanja, as diamant
Ty nuk t mjaftojn se krejt i pate

Ngjyra ndryshon, kameleon
Kur po kalon ti, po kalon ti, po kalon

[REF. Ardian Bujupi:]
Ti krejt i pate
Akoma nuk mjafton
Ti femen nate je tu lyp shum atencion
Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Ti krejt i pate
Akoma nuk mjafton
Ti femen nate je tu lyp shum atencion
Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey

DËRGOI:
INFO
Ky krijim muzikor erdhi i finalizuar i ilustruar edhe me videoklip muzikor, i cili u përgatit nga Entermedia. Videoklipi u publikua me datë 9 Korrik 2021. Kënga u prodhua në studio në bashkëpunim nga Mb & Unleaded.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200