Ardian Mushkolaj (Ardi)
Ardian Mushkolaj (Ardi)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Ardian Mushkolaj:
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër Zvicër
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 24 Shtator 1992
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja

Biografia

BIOGRAFIA: Ardian Mushkolaj (Ardi) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtari tashmë i njohur i skenës shqiptare Ardian Mushkolaj vjen këtë herë me projektin e tretë me rradhë në karierën e tij muzikore, ka shumë pak kohë që i është bashkuar skenës por ka treguar mjaft sukses gjatë kësaj periudhe. Ai është shumë aktiv në ahengje familjare dhe mbrëmje të ndryshme muzikorë mirëpo nuk është për t`u habitur me suksesin e tij pasiqë e ka trashëguar nga babai, këngëtari i madh Nimon Mushkolaj. Më datë 21 Nëntor 2015...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0