Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Qokaj - Mllef (Feat. 52oni & Ges Syla)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

ardian qokaj:
ndaloi kohen e mendoi ca kaloi dhe si kaloi flas me veten ndoshta e teproj ca nuk shkoi qe nuk kthesultoj
ta kisha nje mundesi ne dor ta kthej ate qe dua ate qe humba ish gjithcka per mu i lutem ZOTIT per cdo dit
ta qes ne drit ca kam ne shpirt ca kam ne shpirt mos ti mbyll syt mos ti mbyll syt

joooo asnje hap mos e ndalo shkoooo nje mundesi te dy kerkoj moooos mos e ler shpirtin te vuj moooos mos ja fal shpirtin askujt.

52oni:
e kuptova se ka shum ftyra ne jeten tane po mungojn disa ngjyra ska nevoj talent me pare po m'len men ndoshta fal ni shpirt e ni sukses karrem spo di me majt qendrim spo di me dhan qellim ama vec per nje gabim nuk hum gjith jeten nje dit kan me than nje shkon cili shkon n'tjeter bot kur shkoj me than si per te tan nuk ka ZOT tjeter vec allah me forcen tande do arrij te bej gjithcka kudo qe t'shkoj do t'kem ne krah vec ty edhem um unilah nuk ka ZOT tjeter vec allah me forcen tande do arrij te bej gjithcka kudo qe t'shkoj do t'kem ne krah vec ty edhem um unilah.

joooo asnje hap mos e ndalo shkoooo nje mundesi te dy kerkoj moooos mos e ler shpirtin te vuj mooos mos ja fal shpirtin askujt.
je aha aha fakitanimoli koman koman koman koman ta zgjata doren kerkova ndihm vet shpresat kot vet hajt se rrim je krejt e mir ma i miri fjal bosh pa lidhje tan kohen flet shtat dit shtat net sa muj sa vjet om pret kohen gjumin o bona mbret nijar du me ec si rrug kalim luj n'tana ant gjej kun drejtim mbarun shpresat ska ma durim mbyllen forcat fort per nje fillim na lomol permbi me m'kon vet zhgenjim tani jeta jeme e ka nji kuptim inadi kalon mllef m'djeg sikur zjarr thash nuk nalem deri sa tja dal deri sa tja dal u nuk naloj me vullnetin gjithmon sot qe do shkoj inadi kalon mllef m'djeg sikur zjarr thash nuk nalem deri sa tja dal deri sa tja dal u nuk naloj me vullnetin gjithmon sot qe do shkoj.

joooo asnje hap mos e ndalo shkoooo nje mundesi te dy kerkoj moooos mos e ler shpirtin te vuj moooos mos ja fal shpirtin askujt.
joooo asnje hap mos e ndalo shkoooo nje mundesi te dy kerkoj moooos mos e ler shpirtin te vuj moooos mos ja fal shpirtin askujt.


Ky tekst u dërgua nga teresaArdian Qokaj
Featuring: 52oni & Ges Syla
Publikimi: 20/12/2013
Muzika: Marenglen Boja
Teksti: 52oni
Orkestrimi: Marenglen Boja


Ardian Qokaj - Mllef
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mllef".
3. Video është e këngës "Mllef", por nuk këndohet nga Ardian Qokaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardian Qokaj:


Komente 2