Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Dili - Me Lot E Mallkova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF 1x
Sonte e kujtova, me lot e mallkova, ditën...
kur ta fala ty kete zemer
fjalet e t'parve tash un i kuptova, kur thanë,
sa e rand është me kan femër.

Zgjata duart ku si mrrija,
më poshtrove me fjal të kqija,
ato fjal qe s'mi thot goja, mi ke thene.
U dorzova se une nuk kisha, ku me shku.

REF 1x
Sonte e kujtova, me lot e mallkova, ditën...
kur ta fala ty kete zemer
fjalet e t'parve tash un i kuptova, kur thanë,
sa e rand është me kan femër.

Nuk me mbeti me rrugdalje,
pa pas faj kerkoj falje,
per gjunahet qe si bana falje kerkoj,
e nje jete qe se endrrova kurr tash e jetoj.

REF 1x
Sonte e kujtova, me lot e mallkova, diten...
kur ta fala ty kete zemer
fjalet e t'parve un tash i kuptova, kur thane,
sa e rand eshte me kan femer.


Ky tekst u dërgua nga Faruk Kasumi

Ardiana Dili - Me Lot E Mallkova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Lot E Mallkova".
3. Video është e këngës "Me Lot E Mallkova", por nuk këndohet nga Ardiana Dili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Dili:


Komente 0