Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardiana Martinaj - Moj Lule Uskane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Moj lule uskane ooo
Kur dole a qave ooo
Moj lule uskane ooo
Kur dole a qave ooo

Qava si nuk qava ooo
Prej nanes u ndava ooo
Qava si nuk qava ooo
Prej nanes u ndava ooo

Mos qaj lule mos ki dert
Se te nana shkon apet
Mos qaj lule mos ki dert
Se te nana shkon apet


Si ti bajsh vjehrres sajgi
Dot jesh nuse biringji
Si ti bajsh vjehrres sajgi
Dot jesh nuse biringji


Ky tekst u dërgua nga Hashim Martinaj


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ardiana Martinaj - Moj Lule Uskane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Lule Uskane".
3. Video është e këngës "Moj Lule Uskane", por nuk këndohet nga Ardiana Martinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ardiana Martinaj:


Komente 0