Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çuni - Dridhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dridhe" kënduar nga Çuni.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dridhe".

Ky tekst është kërkuar 53 herë gjatë kësaj jave. 🔥

kërkesa
53

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dr. Flow - Dridhe

[Dr.Flow:]
Nese je ka don me kcy dridhe
Nese je ka don me sill sille
Nese je ka don me fill fille
Dridhe ti Drdhe dridhe ti dridhe

[Jetmir:]
Thirrum porno star se jom tu e q hiphopin
edi ju vjen zheg beatch jav kem qit stopin
ajo po fol 500qet ja mshelin gojen
ajo po fol 500qet ja mshelin gojen

Sjem asi qe lojm po permas i kem kejt
veq benzin sa djegum na ha ju svleni kejt
edi qe don don don don ti sille
edi qe don don don don ti dridhe

se kem seriozisht po rasisht nuk jena ktu
famen qe e ki ti e kan pagu prind e tu
kejt sillen rreth teje po ti saher mas meje
kshtu qe dridhe ti dridhe sille ti sille

[Dr.Flow:]
Ki mu nxe sonte baby ti
masanej tanaj qoj ty nshpi
buzen kur ta preki tboj perveti
buzen kur ta preki tboj perveti

Thirrum nese don numrin ti mu ma din
afrohesh ti kadale tveti qa po vin
veni osht i joni kejt e kalli me benzin
shum mir e din edhe shoqja jote e din

Sabiani - Dridhe

4x:
Dridhe...

REF. 2x:
Dridhe mas miri dridhe
Pije me fund ti ngrije
Trupin e ki me shije
Dridhe dridhe dridhe dridhe

Kallzoma senin
Dridhe ti venin
Sonte e djegim
Tymin ja qesim
Kur e con nalt
Hic mos e nal
Mpelqen kur luan
Ngadal ngadal

Twerk your booty up and down
Tgjith e dun po un e kam
Basi bythen po ja dridh
Seni saj mu o ka kill
Lujna lojna all night long
Je e jemja vulen i kam von
Fiket spillifi pije nkoh
Tymin nxirre n ajer mço

REF. 2x:
Dridhe mas miri dridhe
Pije me fund ti ngrije
Trupin e ki me shije
Dridhe dridhe dridhe dridhe

Kallzoma senin
Dridhe ti venin
Sonte e djegim
Tymin ja qesim
Kur e con nalt
Hic mos e nal
Mpelqen kur luan
Ngadal ngadal

Twerk your booty up and down
Tgjith e dun po un e kam
Basi bythen po ja dridh
Seni saj mu o ka kill
Lujna lojna all night long
Je e jemja vulen i kam von
Fiket spillifi pije nkoh
Tymin nxirre n ajer mço

4x:
Dridhe...

REF. 2x:
Dridhe mas miri dridhe
Pije me fund ti ngrije
Trupin e ki me shije
Dridhe dridhe dridhe dridhe

Taku TLG - Dridhe

pj.1...TAKU
Kur hy n'club atmosfera krejt ndryshon
Bohet ktu si kerkun tjeter TLG ktu dominon
Rrepin kena profesion femnen zgjedhe qysh pe don
Ktu i ke kejt cka kerkon paret kesh hitet flesh
Mall cilsor femnat tu desh bohu tap e ke prej nesh
Taku Kastro tash jan knena si termet lekundet skena
Ju e dini na kush jena gjak hasjan neper vena
Jem betu deri n'vdekje me luftu per ket emer
TLG de n'piken e funit i vetmi sen ce kom ne zemer
Te provum shum nga jeta po prap kurr nuk pushojme
Dhe pse i kena tana tzezat se kush jena se harrojm
Nji parim na prin perpara ce gjithmone e rrespektojme
Kurr se ngasim dikan para a me na nga kan se durojme
Sdu me dit se kush je s'mintereson emri jot
Se nket loj jam un i pari me sa duket ti fol kot
E boj sot e boj neser shkoj ni vit e ni shekull
Me sa po shihet o qun mami sje kerkun ti me ba veper
TLG tash qy qa bani hit mas hiti nihet zani
Toni I fort I ktij hasjani jau dridh basin kur e ngjoni
Fenrat shum ju po I doni femrat krejt I mar ka veti
Vec per femra jam I bute nsene tjera kerset hekri
Dridhe tune shkune belin para meje kur po sillesh
T'doket vetja shum e mir po per mu ti leht arrihesh

Ref... KASTRO
Hajde qik dridhe trupin muzika ne maksimun
Stili yt o ka mpelqen e du me tprek un pak ma shum
Hajt afrohu tash ma ngat e qyre qysh e bojm ne hot
Nat per nat me femra nshtrat vec per sonte ke afat
Me mu nuk e ke ma gat pom vje keq qe spatem fat
Un i ndrroj femrat per nat me mu duhet meu pershtat
Ose ndryshe ke disfat Kastro Thaçi pot a zgjat mund te vish edhe nje nat

Vers...KASTRO
Sa her vim dridhet veni qika djem cou kejt kceni
Bashk ta kallim atmosferen leht ta kapim stratosferen
Ne ket nat mos pushoni na e bojm ju e ngoni
rrepin ton preferoni

Ref...KASTRO
Hajde qik dridhe trupin muzika ne maksimun
Stili yt o ka mpelqen e du me tprek un pak ma shum
Hajt afrohu tash ma ngat e qyre qysh e bojm ne hot
Nat per nat me femra nshtrat vec per sonte ke afat
Me mu nuk e ke ma gat pom vje keq qe spatem fat
Un i ndrroj femrat per nat me mu duhet meu pershtat
Ose ndryshe ke disfat Kastro Thaçi pot a zgjat mund te vish edhe nje nat

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 22/07/2021
Muzika: Ardit Çuni
Video Produksioni: Sebastian Production
Teksti: Ardit Cuni & Bled
Master: Nabboo
D.O.P: Endi Hoxha
Editing & Coloring: Imagine Films
Special Thanks: Maria Bonita & Italoptik
Më Shumë Këngë Nga Ardit Çuni:


Komente mbi këtë këngëÇuni - Dridhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhe".
3. Video është e këngës "Dridhe", por nuk këndohet nga Çuni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.