TEKSTESHQIP

Ardit Çuni & Klement
AmanMen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "AmanMen" kënduar nga Ardit Çuni & Klement.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Aspekti viziv është gjithmonë i rëndësishëm, ndaj ky projekt finalizohet tek shikuesit mjaft mirë me një videoklip muzikor, i cili është krijuar nga Sebastian Production. Ky videoklip u publikua me datë 22 Shtator 2023. Autorë të muzikës janë Alex Gjonpalaj, Stivi Ushe & Ardit Çuni, teksti është përshtatur nga Stivi Ushe, ndërsa për produksionin në studio është kujdesur Alex Gjonpalaj.