Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argeton Dervishi & Rabie Rika - Ma E Mira Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa her ti që del
Zemer po më prek në tel
Du ne t'fol e du me t'prek
Je për mu si karamel

Çka me t'ba
Un prej teje sjam rahat
Sa vajza bota ka
Pse me mu ndashni ke ra

Ti je ma e mira
je si gjerdan me lira
Jo jo more djal
Zemren time nuk ta fal

Për ty nuk kam gjum
Po të ruj ti sa her del
Du me t'fol e du me t'prek
Je për mu si karamel

Cka me t'ba
Un prej teje sjam rahat
Sa vajza bota ka
Pse me mu ndashni ke ra

Ti je ma e mira
je si gjerdan me lira
Jo jo more djal
Zemrën time nuk ta fal


Argeton Dervishi & Rabie Rika - Ma E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma E Mira".
3. Video është e këngës "Ma E Mira", por nuk këndohet nga Argeton Dervishi & Rabie Rika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argeton Dervishi:


Komente 0