A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rabie Rika

Tags: Rabie Rika, Rabije Rika, Rabie Rika Dervishi, Rabie Dervishi

Rabie Rika është një këngëtare e njohur dhe këndon kryesisht Tallava, Popullore Dasmash. Më datë 13 Korrik 2015, Argeton Dervishi & Rabie Rika publikojnë videoklipin "Dashurin Nje Here E Gjen". Më datë 27 Nëntor 2015, Argeton Dervishi & Rabie Rika publikojnë videoklipin "S'te Harroj". Muzika e këngës u punua nga Artan Jusufi, teksti u shkrua nga Argeton Dervishi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Jusufi. Më datë 28 Maj 2016, Dervish Dervishi, Argeton Dervishi & Rabie Rika publikojnë videoklipin "Dasma Shqiptare". Në viti...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Dasma Shqiptare (2016)

Live 100%


» Dërgo Një Këngë »


Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018