Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjenda Doçi - Të Du Si Herën E Parë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sa dashni ka një zemër,
aq po ndijka dhimbje
Ma le ftyrën pa buzëqeshje,
derën pa trokitje
Kisha dashtë para teje
zemrën me pasë gur
Kur të shoh
mos me u dridhë kurrë

[REF.:]
Të du si herën e parë
Ma jep një mundësi të dytë
Veç dashnia mund ta ngjallë
Zemrën që e ka mbytë

Gjitha plagët e k'saj bote
në zemër me m'ra
Ma keq s'më kishin ba,
sa ti qe m'ke vra
Tjerve ju them jam shumë mirë,
ama zemra m'digjet
Plaga fshihet,
por dhimbja nuk hiqet.

[REF.:]
Të du si herën e parë
Ma jep një mundësi të dytë
Veç dashnia mund ta ngjallë
Zemrën që e ka mbytë
Argjenda Doçi
Publikimi: 03/12/2020
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Agon Neziri


Argjenda Doçi - Të Du Si Herën E Parë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Du Si Herën E Parë".
3. Video është e këngës "Të Du Si Herën E Parë", por nuk këndohet nga Argjenda Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjenda Doçi:


Komente 0