Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjenda Doçi - Sherrin Ti Ma Bane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pak me mpas dasht ishe kan me mu
Pak me mpas dasht ti kishe ndryshu
Sa her kajn fol sa shum jam munduu
Deshta me trujt tyy e vet jam lendu

X2
Sherrin ti ma bone per sgjalli mke mbyt malli
Mer me ti pa syt shenje per jet ma lae je mbush
Me gjunahe se tkum dasht me mish e shpirt

Saher qe ke dasht saher tu ka tek saher mke bo mu me qajt
Thojsha ma mir un me vdek saher mke largu per mu sta ka ni
Koka shkru me u dasht ama mos me u kan me ty

X2
Sherrin ti ma bone per sgjalli mke mbyt malli
Mer me ti pa syt shenje per jet ma lae je mbush
Me gjunahe se tkum dasht me mish e shpirt

Je mbush me gjunahe se tkum dasht me mish e shpirt


Argjenda Doçi - Sherrin Ti Ma Bane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sherrin Ti Ma Bane".
3. Video është e këngës "Sherrin Ti Ma Bane", por nuk këndohet nga Argjenda Doçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjenda Doçi:


Komente 0