TEKSTESHQIP

Argjenda Selimi & Argtim Hyseni
Moj Dashnia E Vjeter
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Dashnia E Vjeter" kënduar nga Argjenda Selimi & Argtim Hyseni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.