Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjentina Ramosaj - Qe Qa Bajm Na (Feat. Big Wolf & Dio1)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

ReF: (2x) ArGjenTina

Qe qe qa bojm na
mos mu kon na sonte ktu sen ska
e e vet pe sheh
ska konkurenc kur jemi na tree

BiG WoLF

Edhe niher vi me kall WoLFi e kallzon veten
analizom pse nuk e veshi setren
mangup se mangup a don gangsta a kllup
pershtatna se matna BiG ska ma thup
qe sot pak e ndrum Eden me ArGjenTinen
NaSeRo mungon po prap e kallim binen
se nita qe than pahiri fitum
gjithmon jena nishi na e meritum
na jena qato qe e kena e perdorim
rep fresh kur jemi na senet i korim
Dio1 a o qashtu qysh po thom
2001 ja nisa famen se kom
so problem mpelqen stili jem karier per karier
e kom publikun tem per qdo sen
kom merit me rep jom qdo dit
ku prek dora jem ska qare pa dal hit duhet me dit

ReF: (2x) ArGjenTina

Qe qe qa bojm na
mos mu kon na sonte ktu sen ska
e e vet pe sheh
ska konkurenc kur jemi na tree

Dio1

Dio1 edhe niher prap neper sken
prap me ni hit qe per ver ty ta then
hade lage buzen pak luje venin ndroje tripin
Kosova ka fest na vina mi kall
secili e don se kta sjan normal
per nxet jam akullore per text jena fletore
qoni krejt durt ka na se neve na ec per dore
hajde kqyre sa na ec neve repi
per ater publik na mungojna ka leki
e dina qa lypet kur o puna me bo fam
nese o nevoja un ta boj 100 grad
sun na thu se na jena veq me ta hek merzin
atmosferen perher tash e kem industrin
per rep dhe hip hop na i bina vlerat
po quditna me faktin qysh na ikin pranverat

ReF: (4x) ArGjenTina

Qe qe qa bojm na
mos mu kon na sonte ktu sen ska
e e vet pe sheh
ska konkurenc kur jemi na tree


Ky tekst u dërgua nga ClirimArgjentina Ramosaj
Featuring: Dio1 & Big Wolf
Publikimi: 21/05/2014


Argjentina Ramosaj - Qe Qa Bajm Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qe Qa Bajm Na".
3. Video është e këngës "Qe Qa Bajm Na", por nuk këndohet nga Argjentina Ramosaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Argjentina Ramosaj:


Komente 0