Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ari Alia - Malli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Një mije thirre ti kom ba ti smu ke pergjigj malli po me mbyt me të pa
Sa gabimet i ke ba e mu sma ka ni zemra ty të do ala

Ref2

Vitet po kalojn e ma sjem tu u pa
s’po m‘vyn jeta Kur ste kam e sta ni njat za

A kem shansin prap me u pa e me u bashku na dy malli po me mbyt me të pa
Çdo dit syt mu jan tu me qa e ty spo ta nin zemra ty të do ala

Ref2

Vitet po kalojn e ma sjem tu u pa
s’po me vyn jeta kur ste kam e sta ni njat za
Ari Alia
Publikimi: 22/12/2022
Muzika: Nurteel
Orkestrimi: Nurteel


Ari Alia - Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli".
3. Video është e këngës "Malli", por nuk këndohet nga Ari Alia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ari Alia:


Komente 0