Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ariana - Idiot Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse ma nuk folim na
Pa numrin tan telefoni that
E ti pe bon veq per inat
Me tjetren po fol IDIOT


Ky tekst u dërgua nga Ariana ZenuniAriana Zenuni
Publikimi: 19/11/2022
Muzika: Lum Dakaj
Teksti: Lum Dakaj
Orkestrimi: BigDeal Records
Video Produksioni: Urban Graphics
Produksioni: BigDeal Records


Ariana - Idiot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Idiot".
3. Video është e këngës "Idiot", por nuk këndohet nga Ariana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ariana Zenuni:


Komente 0