A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Arinda Gjoni - Shpirti Flet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

(0) 🆕

11/05/2014

2014-05-11T18:37:12

Video Produksioni:

Entermedia


Ishim,te lumtur ne ishim
Jo une akoma se besoj qe sjemi me
Ishim me zemer ne flisnim
Smundem une ta kuptoj nga vetja asnje fjale
Mbase koha jo nuk na ndryshoj
Mbase jemi ne gjithmone njesoj
Doja ne cdo fjale qe thoja te kam ndjere
Se te dua,do te dua sot me shume se dje
Doja ne cdo fjale qe thoja te kam ndjere
Dhe sot njesoj si dje,gjithmone do jem atje
Ishim te lumtur ne ishim
Jo une akoma se besoj qe sjemi me
Ishim me zemer ne flisnim
Smundem une ta kuptoj nga vetja asnje fjale
Mbse koha jo nuk na ndryshoj
Mbase jemi ne gjithmone njesoj
Doja ne cdo fjale qe thija te kam ndjere
Se te dua,do te dua sot me shume se dje
Doja ne cdo fjale qe thoja te kam ndjere
Dhe sot njesoj si dje,gjithmone do jem atje

Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018