TEKSTESHQIP

Arinda Gjoni
Shah Mat
Lyrics

Une s'mbaj inat
Po don me lujt, ke met shah mat
Mos mbaj inat
ki me met vet edhe ket nat

Hola bebe
Pse po don me lujt bad boy
Ah kjo dashni
Sot mka bo me pi

Une s mbaj inat
Po don me lujt, ke met shah mat
Mos mbaj inat
ki me met vet edhe ket nat

E luje pak pak se une bebe e kom ngjak
Lek kto lojna, tripa, stila
Me mu ski shans

ti po don drama
svuj mo per ty
soy una dama
Zemren mke thy
Ama ti doren
e me u pa n sy
Po don me e ndreq
Po sot u ka kry

Pse po shitesh criminal criminal
lo loco
ndor nese nuk ven unaz
nuk ven unaz Adios

Lelo lolej mi amor lelo lolej lolej mi amor
Bojna ket nat special
ideal je mio
INFO
Për muzikën dhe për tekstin ka punuar si autor Jrecords, teksa këngën e prodhoi Jeris Kaso. Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, ky projekt muzikor u servir në ekranet tona i përpunuar me vlera artistike me anë të një klipi muzikor, video produksionin e të cilit e krijoi Vincent. Kjo premierë erdhi në platformat online me datë 10 Korrik 2024 dhe publiku nuk mbeti i zhgënjyer as kësaj radhe.