A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Arita - Ven Aqui


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/08/2019

2019-08-17T18:01:30

Teksti:

Gent Fatali

Video Produksioni:

Fullmoon Production

Produksioni:

ApolloNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ven Aqui" kënduar nga Arita.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ven Aqui".
Videoklipi nga Arita i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019