Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Arjan Korkaj - Nusero Moj Shqiperi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/11/2014

2014-11-28T17:18:56

Pjesëmarrëse në

Shkodra Fest 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nusero Moj Shqiperi" kënduar nga Arjan Korkaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arjan Korkaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arjan Korkaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet