Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arjanit Seferi - Shkove Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shkove dhimbja sme pushon,
po te pres, pa te pa nuk vdes.
Plaget mi shero qaj e mos rrenko.
Ti pran me qendro shpirt me gezo.
Shkove dhimbja sme pushon,
po te pres, pa te pa nuk vdes,
plaget mi shero qaj e mos rrenko.
Ti pran me qendro shpirt me gezo.

Ku te gjej o shpirt te m'kesh ti,
te te puth e zemra po me plas per ty.
kjo dashuri veq ty te pret
dhe me do ti kthehu ma shpejt
jam i shkret dhe vetmija po me vret.
kjo dashuri veq ty te pret
dhe me do ti kthehu ma shpejt
jam i shkret dhe vetmija po me vret.

Shkove kur shume me deshje,
ti me ike kur po buzqeshje.
Se kuptoj pse dit e zeza agoj,
jeta ime det me lot, vaj e deshperim.
shkove kur shume me deshje,
ti me ike kur po buzqeshje.
Se kuptoj pse dit e zeza agoj,
jeta ime det me lot e vaj e Deshperim.

Ku te gjej o shpirt te m'kesh ti,
te te puth e zemra po me plas per ty.
kjo dashuri veq ty te pret
dhe me do ti kthehu ma shpejt
jam i shkret dhe vetmija po me vret.
kjo dashuri veq ty te pret
dhe me do ti kthehu ma shpejt
jam i shkret dhe vetmija po me vret.
Cover: Duli - Shkove
Arjanit Seferi
Publikimi: 02/03/2022
Orkestrimi: Haki Halimi
Solo: Jon Qeriqi


Arjanit Seferi - Shkove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkove".
3. Video është e këngës "Shkove", por nuk këndohet nga Arjanit Seferi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arjanit Seferi:


Komente 0