TEKSTESHQIP

Armaldo Kllogjeri (Maestro)
O Jete
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Jete" kënduar nga Armaldo Kllogjeri (Maestro).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Formula "hit + klip = sukses" u zbatua dhe ky projekt prezantohet tek fansat i punuar mjaft këndshëm me videoklip, produksioni i të cilit u krijua nga Koart. Ky videoklip u publikua me datë 28 Korrik 2023. Muzika dhe teksti është shkruajtur nga Alban Kondi, teksa producent i këngës është Shpëtim Saraçi.