Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Ademi - Pavarsia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

sa e bukur eshte liria
qel ne zemer si sambak
eshte e shtrejnt kjo pamvarsia
se i ka rrenjet me gjak

si ty shoqe nuk gjen tjeter
si nje nuse me duvak se na qenka
andra e vjeter se i ka rrenjet me gjak

ref
sot kosov e gjete e gjete
endren se me zjarr e pate prit sa
te madhe e ke
zemren sa ka vende per te gjithNuk kemi video për këtë këngë.


Armend Ademi
Publikimi: 01/12/2008
Festivali: Ylberi 2008


Armend Ademi - Pavarsia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pavarsia".
3. Video është e këngës "Pavarsia", por nuk këndohet nga Armend Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Ademi:


Komente 0