Më mbaj mend (për 1 muaj)

Armend Regjepagiqi & Aida Baraku - Ti Nuk Më Meriton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35

Armendi
Mes katër muresh, po shuhem, po vyshkem, si gjeth pa diell
depresion shumë i rëndë më kaplon, gjoksin ma shtrëngon
ti se di, se si çelik i fortë unë po qëlloj, kur ende pe lëshoj

Aida
E neveritshme, e mërzitshme, në gjendje të rrezikshme jam
komplekset shpërthejnë, e pakënaqur, si hije që tokës ec
në çdo moment e pasigurtë, gati të shpërthej në vaj
armik i vetvetes jam


Armendi - Aida
Pranë syve i verbër je, ndjenja të sigurtë nuk ke
ti nuk më meriton
si topin ti po më gjun, si lodër me mua lun
ti nuk më meriton,ti nuk më meriton,ti nuk më meriton

Aida
E neveritshme, e mërzitshme, në gjendje të rrezikshme jam
komplekset shpërthejnë, e pakënaqur si hije që tokës ec
në ç'do moment e pasigurtë, gati të shpërthej në vaj
armik i vetvetes jam


Armendi
Lehtë e pranove këtë fakt, se po vuaj e po mbaroj
ti nuk më meriton
mjeku dhe barnat më duhen, pa gjumë e pa shpresë jetoj
ti nuk më meriton
dhomë e errët perde e lëshuar
ndoshta mos të hyjë pak diell në ujë të ftohtë


Armendi - Aida
Pranë syve i verbër je ndjenja të sigurtë nuk ke
ti nuk më meriton
si topin ti po më gjun, si lodër me mua lun
ti nuk më meriton, ti nuk më meriton,ti nuk më meriton
ti nuk më meriton

Pranë syve i verbër je ndjenja të sigurtë nuk ke
ti nuk më meriton
si topin ti po më gjun si lodër me mua lun
ti nuk më meriton, ti nuk më meriton,ti nuk më meriton


Ky tekst u dërgua nga Madeinlezha / Eduart Nonaj

Armend Regjepagiqi & Aida Baraku - Ti Nuk Më Meriton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Më Meriton".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Më Meriton", por nuk këndohet nga Armend Regjepagiqi & Aida Baraku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Armend Rexhepagiqi:


Komente 0