Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Armend Regjepagiqi - Burri Burre

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Burri Burre".
3. Video është e këngës "Burri Burre", por nuk këndohet nga Armend Regjepagiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Armend Regjepagiqi - Burri Burre  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/11/2014

2014-11-29T12:32:29+00:00Dashuria eshte e verber
nuk ka drejtesi,
burrin vet e zgjodhe
askush nuk t'ka shty...
Tash per ty s'ka zot as gjyq
mua me ke krejt,
familje e nafak
mos pyet a eshte e drejt!

Pak mbret e pak sherb'tor
pak gezim e pak merzi
qysh shqiptari me u mbur
gruja gru e burri burr [2x]

Sikur baba e babgjyshi
tradit nuk tradhtoj
shekuj mund t'kalojn
e une nuk do ndryshoj!
Sa her kthehem n'shpi te jesh
darka le t'me pret
rrespektoma nanen
se shqiptari vret...

Pak mbret e pak sherb'tor
pak gezim e pak merzi
qysh shqiptari me u mbur
gruja gru e burri burr [4x] )))illy


Ky tekst u dërgua nga Illy
Më Shumë Këngë Nga Armend Rexhepagiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet