Audio

Armend Regjepagiqi - Si Vërshim E Vetetimë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/06/2018

2018-06-09T09:37:18

Këngë e albumit:

"Tragjikomedia (Hitet)"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Vërshim E Vetetimë" kënduar nga Armend Regjepagiqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Armend Regjepagiqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Armend Rexhepagiqi:

Më Shumë...