Më mbaj mend (për 1 muaj)

AroGanti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  51
  • Vendlindja:
  • Sarandë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: AroGanti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. 1985 somewhere in the south coast I opened my eyes for the first time... -1997 Getaway "necessarily" abroad.. -1998 Athens_ I fell for first time in contact with hip-hop rhyme by creating the GRS group (rip Elton P. 22 years 07/05/2006). -1999 Formed with the terroristi, dj roland, mashtruesi and r.b.s.mc the scheme "Ekipi kriminel". -2002 Released the first album of the group, entitled KRITIKA E PAPARE, which"entered" in the Albanian market ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Kurorat Fiks

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Aroganti, Aroganja, Arroganti

Komente 0