Audio

AroGanja Crew - Ligji I Xhungles  (Feat. G Bani & Vassy J)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2014

2014-11-23T19:14:50

Featuring

G BaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ligji I Xhungles" kënduar nga AroGanja Crew.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga AroGanja Crew i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga AroGanti:

Më Shumë...