Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Arsim Bunjaku - A Thua Do Të Vish  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/05/2007

2007-05-19T23:38:32Mos më thuaj se shpirti yt...
Është i zbrazet dhe pa dashuri...
Ndoshta von do ta kuptosh...
Se ne mua ishe ti...

Vitet kalojn...
Ti ende je larg...
Një rrugë shum e gjat...
Po na ndan...

Jetoj pa ty...
Një jetë pa kuptim...
E zemra mallin se mban...

A thua do të vish...
Me trenin e gjat...
Unë te pres...
Eh pres pa pushim...

Koha kalon...
Zemra shpreson...
Duke pritur një tren pa mbarrim...

A thua do të vish...
Me trenin e gjat...
Unë te pres...
Eh pres pa pushim...

Koha kalon...
Zemra shpreson...
Duke pritur një tren pa mbarrim...

Mos më thuaj se shpirti im...
Është i zbrazet dhe pa dashuri...
Ndoshta von do ta kuptosh...
Se ne mua ishe ti...

Vitet kalojn...
Ti ende je larg...
Një rrugë shum e gjat...
Po na ndan...

Jetoj pa ty...
Një jetë pa kuptim...
E zemra mallin se mban...

A thua do të vish...
Me trenin e gjat...
Unë te pres...
Eh pres pa pushim...

Koha kalon...
Zemra shpreson...
Duke pritur një tren pa mbarrim...

A thua do të vish...
Me trenin e gjat...
Unë te pres...
Eh pres pa pushim...

Koha kalon...
Zemra shpreson...
Duke pritur një tren pa mbarrim...(2x)


Më Shumë Këngë Nga Arsim Bunjaku:

Më Shumë...