Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arsim Bunjaku - Një Lule Mbi Varr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Një lule mbi varr
E vura për ty
Kam shumë mall
E s’të shoh me sy

II
Dheu është i ftohtë
Sikur zemra ime
Mbushur lot
Pa gëzime

III
Sikur veç një herë
Të ishe këtu i gjallë
Të premtoj se shumë thellë
Do të ndiheshe krenar)x2

Reef
Emrin tënd po e përmend
Por s’po mundem ta thërras
Çdo gjë kisha dhënë në jetë
Të ishim bashkë
***
Emrin tënd po e përmend
Sa vështirë që s’mund të flas
Më mungon çdo gjë nga ti
Në çdo çast


Ky tekst u dërgua nga  ardian


Nuk kemi video për këtë këngë.
Arsim Bunjaku - Një Lule Mbi Varr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Lule Mbi Varr".
3. Video është e këngës "Një Lule Mbi Varr", por nuk këndohet nga Arsim Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arsim Bunjaku:


Komente 0