A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Arsim Bunjaku - Si Ne Tjeter Univers


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/06/2014

2014-06-10T12:57:15

Muzika & Teksti:

Arsim Bunjaku

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku


I...
Më mirë sonte mos t'i mbyllim sytë
Ëndrrën kemi prekur
Dua ta shijoj në çdo sekondë
Pjesën që ka mbetur

Ne zbarztësinë
Që kemi ndjerë
Do ta mbushim menjëherë
Si fjalkryqin e ditës së diel

Refreni...
Do t’filloj me puthje
Apo me një psherëtimë
Sido që të jetë
Fundin të dy shumë mirë e dimë

Do t’filloj me puthje
Nëse asgjë nuk shkon ters
Do të ndihesh përgjithmonë
Si në tjetër univers

II...
Më mirë mos ta themi as një fjalë
Kemi folur tepër
Zemrat njëra tjetrën e kuptojnë
Me një gjuhë krejt tjetër

Ne zbarztësinë
Që kemi ndjerë
Do ta mbushim menjëherë
Si fjalkryqin e ditës së diel

Refreni...x2
Do t’filloj me puthje
Apo me një psherëtimë
Sido që të jetë
Fundin të dy shumë mirë e dimë

Do t’filloj me puthje
Nëse asgjë nuk shkon ters
Do të ndihesh përgjithmonë
Si në tjetër univers


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019