Art Abazi

Art Abazi Dënohet Nga Policia

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-08-2015]
Pavarësisht që janë fytyra publike, shkelja e rregullave pason me gjobitje e që këtë vit për personazhet e njohura kanë qenë të shpeshta.

Sot nga Policia është ndaluar një tjetër këngëtar. Sipas disa burimeve, Art Abazi ka kaluar semaforin n ë të kuqe e ajo e ka bërë që Policia ta ndalojë atë në kryeqytet.

Prive.al ka siguruar fotografinë ku Arti shihet brenda veturës dhe dy policë pranë tij.

Këngëtarin përpos në klipe, në ekran do e shohim edhe si valltar pasi që ai do të jetë pjesëmarrës në Dancing With the Stars Albania, format në të cilin më parë e kemi parë edhe vëllain e tij, Drenin.
 (Prive.Al)

Art Abazi Dënohet Nga Policia


Komente 0