A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Art Abazi - Nje Sekond Pa Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  14

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/06/2013

2013-06-09T00:00:00

Muzika & Teksti:

Alban Skënderaj

Video Produksioni:

Imagine Films

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10


Je vetem tiiiii ajo
Që më prek në shpirt më jep jetën
Je vetem tiiii ajo që më fale të vërtetën

Sot nuk dua të përfytyroj
Sot nuk dua të përballem me veten
Sot nuk mundem të jetoj një moment pa ty
Sonte dua vëtëm të haroj
Sonte fati le të luaj me jetën
Dhe mendimet fluturojn lart në pafundësi

Je vetem tiiiii ajo
Që më prek në shpirt më jep jetën
Je vetem tiii ajo që më fale të vërtetën

Sot nuk dua të imagjinoj
Sot nuk dua të frymoj një sekond pa tyy
Pa tyyyyyyy

(Je vetem tiiiii)ajo
Që më prek në shpirt më jep jetën
(Je vetem tiii ajo )që më fale të vërtetën…

Je vetem tiiiii ajo
Që më prek në shpirt më jep jetën
Je vetem tiii ajo që më fale të vërtetën… 2x


Ky tekst u dërgua nga DinaaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019