Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Arta Bajrami - Mundem Vet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Chocolata"
Gjithqka ka ndryshu
Un ty moO sjoOm ka tdDu
Vet ki faj loOqka jem a Po te bjen hiq ne mend
Qe Pak ta PerkujtoOj : NON_STOP dilshe me tjeter koOn e un kajsha ntelefon
A e dDin ti kur boOhet boll
REF:Me le se mundem vet Shum mir do te jetoj Po shkoj un Po shkoOj
Pa ty jeten ta VazhdDoOj
U kry mo u kry mu mo sme ki ne dor OO bOoll mos u mundoO se dDashnia s'shkon me zoOr

Mo nuk kom kohe per ty tjetri ne gjak me ka hy mjalta tu ka hargju moti e kom konsumu
Tash Pishmon i ke ra si un nuk Po gjen mo
Per tjerat je sharmant per mu sje interesantt

REF:Me le se mundem vet Shum mir do te jetoj Po shkoj un Po shkoOj
Pa ty jeten ta VazhdDoOj
U kry mo u kry mu mo sme ki ne dor OO bOoll mos u mundoO se dDashnia s'shkon me zoOr

REF:Me le se mundem vet Shum mir do te jetoj Po shkoj un Po shkoOj
Pa ty jeten ta VazhdDoOj
U kry mo u kry mu mo sme ki ne dor OO bOoll mos u mundoO se dDashnia s'shkon me zoOr


Ky tekst u dërgua nga  loola
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet