Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Chocolata Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Hajde ti vet mos rri
trupi yn si chocolata
nese ti kam shkri
para se me shku mesnata
dita nata nuk dallon
kjo muzik me eksiton
e me ben te te dua
sikur se ti muaaaa ti muaa.

ref2x:Hej djalo
je me shum
ende larg eshte mesnata
mu afro ti guxo
shkrihem si chocolata.

Te vallzoj
ti me ben
e te ndjehem ee veqant
e kuptoj hiq pa e then
syt e tu flasin shum qart
e hene e mart nuk dallon
kjo muzik me eksiton
e me ben te te dua
sikur se ti muaa ti muaaa.

ref2x:Hej djalo
je me shum
ende larg eshte mesnata
mu afro ti guxo
shkrihem si chocolata.


ref2x:Ende larg eshte mesnata
shkrihem si CHOCOLATA.

ref 2x:Hej djalo
je me shum
ende larg eshte mesnata
mu afro ti guxo
shkrihem si chocolata

Ky tekst u dërgua nga TinaPublikimi: 01/12/2007


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:


Komente 0


Arta Bajrami - Chocolata
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Chocolata".
3. Video është e këngës "Chocolata", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.