Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Arta Bajrami - Deri Neser  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Chocolata"
Hooou jeeej
Në të gjitha lokalet e fshehta
të kërkova ee stë gjeta
e pranoj që ty kurr stë dihet
ku po del dhe ku të rrihet
kisha dashur të jemi vetëm
jo për pak por për tër jetën
më së largu deri neser
më duhet të shoh patjeter
dije mir se je i pari
që më dogje per së gjalli.

Të kam thën un nga fillimi
se një dit do jesh i imi
deshte sdeshte nuk ki qare
kjo po dihet ashiqare
kisha dashur te jemi vetëm
jo per pak por për ter jeten
më së largu deri neser
më duhet të shoh patjeter
dije mir se je i pari
që më dogje për së gjalli.
Më së largu deri neser
më duhet të shoh patjeter
dije mir se je i pari
që më dogje për së gjalli
ooooo.


Ky tekst u dërgua nga Adelina
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet