Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Arta Bajrami - Jetoj Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Krejt Diçka Tjeter"
Shume nete pa gjume
dhe ende une shpresoj
e vetmuar e harruar
shume net ty te enderroj

dua ti mlerdh kujtime
perjetime me ty
tmos mendoj ne fund
per ne fillim te ri

un jetoj per ty
malli me pushton
zemra eshte e thy
por shpresa sme leshon

mendoj vetem per ty
dhe per ty jetoj
kishim nje engjel ne dashuri
dhe me kohen shkoj
l
oti e fundit ne jete
per ty e ruaj te press
jetoj per kthimin tond
emri yt per mua nuk vdes

shume net e te vetmuar
dhe pa gjume ne sy
me urren dhe rruga
kur ndjeva diqka per ty

loti e fundit ne jete
per ty e ruaj te press
jetoj per kthimin tond
emri yt per mua nuk vdes

un jetoj per ty
malli me pushton
zemra eshte e thy
por shpresa sme leshon

mendoj vetem per ty
dhe per ty jetoj
kishim nje engjel ne dashuri
dhe me kohen shkoj
l
loti e fundit ne jete
per ty e ruaj te press
jetoj per kthimin tend
emri yt per mua nuk vdes
dua edhe nje here me tri pika
te zgjoj ne mengjes
dua qe sonte e zgjuar
mesnaten me ty ta press
un jetoj per ty
malli me pushton
zemra eshte thy
por shpresa sme leshon

mendoj vetem per ty
dhe per ty jetoj
kishim nje engjel ne dashuri
dhe me kohen shkoj

un jetoj per ty
malli me pushton
zemra eshte e kthy
por shpresa sme leshon
mendoj vetem per ty
dhe per ty jetoj
kishim nje engjel ne dashuri
dhe me kohen shkoj


Ky tekst u dërgua nga Ardi
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet