Audio

Arta Bajrami - Rrang Dang Dang Tupani


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/06/2014

2014-06-23T18:18:45

Këngë e albumit:

"Llake Llake"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrang Dang Dang Tupani" kënduar nga Arta Bajrami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Arta Bajrami i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...