TEKSTESHQIP

Arta Bajrami
Tkam Per Vete
Lyrics

Je i keq kjo ësht e verteta
ma ndalon gjdo gjë që ka jeta
nuk më len me pa drit me sy
e përsëri po shkrihem për ty..

Sa her dalim bashk
s'guxoj askujt ti flas
xheloz mendjemadh
e lir as frym s'mund te marr

Ref..
Por un te dua dhe s'lodhem fare
ska dashuri që ësht idale
por un të dua dhe t'kam për vete
ska dashuri që ësht perfekte.

Je i keq por veq 5 minuta
për kët shkak me t'lon kurr su n'guta
të pranoj me t'mira e me t'kqija
veq kështu mbahet dashuria..

Sa her dalim bashk
s'guxoj askujt ti flas
xheloz mendjemadh
e lir as frym s'mund te marr

Ref..3x
Por un te dua dhe s'lodhem fare
ska dashuri që ësht idale
por un të dua dhe t'kam për vete
ska dashuri që ësht perfekte.

DËRGOI:
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200