Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Grajqevci - Qik Pa Sherr (Feat. Misterioz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Hajde dhe ti
Hajde dhe ti,ti,ti,ti,titi
Qik pa sherr

Misterioz 1
woww qfar cuce pe shoh
ni qik pa sherr e sjellshme e mir
pa asni behone haver
Kqyre ni qik pa sherr
sa superr
Kqyeree ni qik pa sherr .hehehe
woww sa qikat fshtir po dallohen ./cila?Qikjo ma e mira
normal kuptohet
u afrova su pendova o sa mir qe
me ty knova .

Arta
Sa zemra po gezohen
kjo knaqsia nuk harrohet
plotsisht po foli drrejt
sigurisht po shihet krejt

Eja ti eja eja ti
te gjith te knaqemii
ni qik pa sherr o sa super
befasia syt ti merr

hoo ohh oooo

Misterioz 2
Poo unn jom Goni,ksi Agoni
kallxoni qka po doni e mos provokoni kqyre ni qik pa sherr
weee.kqyre ni qik pa sherr heheheh.e di qe knon e di edhe
qe mson ka talent shum
edhe gjithqka i shkon
qe ki najsan shum fol
e mos prito veq dishka pot lutna
mos ja fut kot ...

hej hej .. qik pa sherr

Arta
Sa zemra po gezohen
kjo knaqsia nuk harrohet
plotsisht po foli drrejt
sigurisht po shihet krejt

Eja ti eja eja ti
te gjith te knaqemii
ni qik pa sherr o sa super
befasia syt ti merr

Misterioz 1
Plotsisht e kom mir
e tkallxoj drrejt
un po foli qka po shoh
e po shihet krejt
Kur tfoli per ni qik t`mir
dihet per kon po flas
Munohen mu bo si kjo
e ma shum spe sgjas
nashta prej inati
Ti na thu najqka
s`pe sho t`arsyshme
me na bo najqka
sa super me kon
qik pa sherr
befasiaa sytt ti merr...
nuk je manushaqe ....:S:S:Ss;:


Ky tekst u dërgua nga GentaArta Grajqevci
Featuring: Misterioz
Publikimi: 11/07/2007


Arta Grajqevci - Qik Pa Sherr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qik Pa Sherr".
3. Video është e këngës "Qik Pa Sherr", por nuk këndohet nga Arta Grajqevci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Arta Grajqevci:


Komente 0