Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Haziri Nuhiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  130
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Arta Haziri Nuhiu është një autore këngësh e njohur. Arta Haziri-Nuhiu(29 Oct 1982) is Master a professional musician, with a lot of experiences in and outside of the country. She is from Gjilan-Kosovo. She is a music teacher in Gjimnazi “Zenel Hajdini” in Gjilan, and director of artistic cultural center “Mollekuqet” in Gjilan. She is executive director of two festivals in Kosovo, Mollekuqet(festival for children, 6 editions held) and Rising Stars(2 editions held). She has been part of 10 state...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nëna e

Ilda Nuhiut

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

Tags: Arta Haziri Nuhiu, Arta Haziri, Arta Nuhiu

Komente 0