A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arta Memedi - Bashk


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/01/2018

2018-01-05T17:00:04

Muzika & Orkestrimi:

Big Bang (Arbër Gjikolli)


Se zemren ma vodhe 1 her
por nuk ta dhash
se u tuta ma then
po po u tuta ma then
temen e mer e tonen sma len
ti i fole asaj e un inatin inatin e maj
luja rolin asaj luja rolin asaj

Ti nuk e din sa po mpelqen
rruges teme kur po vjen
e tishe kon ti nvenin tem skishe prit rren2x

A rina bashk bashk bashk
se shum tkom dasht dasht dasht
vec ty tkom dasht dasht dasht
a rina bashk bashk

ti se ki problem knej po kqyr e anej po kcen
cila ma omel ta len cila po tlen cila me ty po vjen
ti i fole asaj e une inatin inatin e mbaj
luja rolin asaj luja rolin asaj

ti nuk e din sa po mpelqen
rruges teme kur po vjen
e tishe kon ti nvenin tem skishe prit rren2x

A rina bashk bashk bashk
se shum tkom dasht dasht dasht
vec ty tkom dasht dasht dasht
a rina bashk bashk

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019