Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Jusufi - As Met Mir E As Met Tkeq Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dil oj qik mos me le me prit
se nuk kthehet ma kjo dit
qka ki ndermend sjom tuj kuptu
dot si me vjen veq ti e paske msu

Ref:

Her Engjull her si dreq
as met mir e as met tkeq
sot pom thu se shum m'don
neser mendjen krejt e ndron (X2)

Telefon ndryshe ke fol
e spo del qe 2-3 or
sa her ma shum ti pom don
aq ma shum zemra dashuron

Ref:

Her Engjull her si dreq
as met mir e as met tkeq
sot pom thu se shum m'don
neser mendjen krejt e ndron (X2)

Her Engjull her si dreq
as met mir e as met tkeq
sot pom thu se shum m'don
neser mendjen krejt e ndron (X2)


Ky tekst u dërgua nga Jasstiki


Nuk kemi video për këtë këngë.
Artan Jusufi - As Met Mir E As Met Tkeq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Met Mir E As Met Tkeq".
3. Video është e këngës "As Met Mir E As Met Tkeq", por nuk këndohet nga Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Jusufi:


Komente 0