Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Kola & Anila Mimani - Te Therras Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Kthehu të lutem kthehu akoma po të pres
Në buzët që digjen frymen tënde e ndjej
Thuam nëse gabova tani kerkoj unë ndjesë
Në gjunj te pergjerohem ikon e shenjët

Lëndin ish ëndrra ime
U tha nga loti i dhimbjes
Vështir të gjesh tek mua pakëz shpres

Të thërras atje ku më ke len prap do me gjesh
Të thërras
Kerko qfar ke harruar dhe do kesh
Të Thërras
Në qaste deshperimi qme ke then
Të Thërras
Sa netë e netë pa gjum ti më ke lënë

Mëngjesi sot eshte ndryshe si nje premtim me vjen
Bekuar eshte ky qast që tek ti më kthen
Jam djegur sa nuk shuhem
Zhgënjimit sot i druhem vështir të gjesh tek mua pakëz shpresë

Të thërras atje ku më ke lën prap do më gjesh
Të thërras kerko qfar ke harruar dhe do kesh
Të thërras në qaste dëshperimi q'më ke thënë
Të thërras sa net e net pa gjum ti më ke lënë


Ky tekst u dërgua nga d_e_t_j_a

Artan Kola & Anila Mimani - Te Therras
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Therras".
3. Video është e këngës "Te Therras", por nuk këndohet nga Artan Kola & Anila Mimani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Kola:


Komente 0